Kargo ve Teslimat
Satın aldığım ürün veya ürünleri bana kim ulaştırmaktadır?

fabfatih.com.tr sitesinden satın aldığınız ürün veya ürünler anlaşmalı olduğumuz güvenilir kargo firmaları tarafından size teslim edilecektir.

fabfatih.com.tr sitesinden sipariş ettiğim ürünlerin hepsi stoklarınızda mevcut mu?

fabfatih.com.tr, sitesinde bulunan binlerce ürün için stok tutmamaktadır.Bazı ürün veya ürün grupları siparişiniz üzerine tedarik edilmektedir.Bu şekilde fabfatih.com.tr stok 
maliyetlerini dengeleyerek bunu ürün satış fiyatlarına, müşterilerinin lehine yansıtmaktadır. Her ne kadar ürün listeleri tedarikçi firmalar ile gün içerisindeki haberleşmeler ile güncel
tutulmaya çalışılsa da, yoğunluktan kaynaklı olarak sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa tükenmiş olabilir ve tedarikçi firmalar fabfatih.com.tr'e zamanında haber vermemiş olabilirler.Bunun sonucu ürün teslimatlarında gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetlerimiz’in sizinle irtibata geçebilmesi için lütfen kişisel bilgilerinizi(e-posta ve telefon numaraları) eksiksiz doldurunuz.

Siparişim nasıl ve ne zaman ulaşır?

fabfatih.com.tr , sitesinden alışveriş yapan müşterilerinin kredi kartı güvenliğini ön planda tutmaktadır.Bu nedenle, verdiğiniz siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme bilgilerinin doğruluğunun banka tarafından onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın bizim tarafımızdan size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en geç 5 iş günü içinde size ulaştırılacaktır. 

Cuma günü öğleden önce ( 13.00"den önce ) verilen siparişler, en geç Salı gününden itibaren kargoya teslim edilmeye başlanır. Cumartesi günü verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak kargoya teslim edilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

fabfatih.com.tr'dan yapmış olduğunuz alışverişlerde satın almayı düşündüğünüz ürünün kargo bedeli ürün bedeline otomatik olarak sistem tarafından eklenmektedir.Faturam nasıl elime ulaşacaktır?

fabfatih.com.tr tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği çerçevede irsaliye ve fatura eşliğinde teslim etmektedir.Online alışveriş formunda bulunan fatura adresine ayrı, teslimat adresine ayrı adres belirtebilirsiniz.Bu durumda kargonuz size irsaliye ile ulaştırılacak,faturanız belirttiğiniz fatura adresine kargo yoluyla göderilecektir.

Siparişim elime ulaşmadı ne yapmalıyım? 

Siparişiniz ile ilgili sorunlarınız konusunda yardım almak için info@fabfatih.com.tr adresine mail atabilir, veya 0 256 231 13 00 - 01 - 02 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sorununuz bize ulaştığı anda en kısa zamanda çözüm üretecektir.Siparişimin ne zaman ve nasıl ulaşacağını nereden kontrol edebilirim?

Siparişinizi, Sipariş Takip sayfamızı kullanarak kontrol edebilirsiniz.fabfatih.com.tr, siparişiniz bize ulaştığında ve kargoya verildiğinde ayrı ayrı bilgilendirme mesajlarıyla sizi haberdar eder.Siparişiniz kargoya verildikten sonra size kargonuzun nerede ve ne zaman ulaşacağına dair bilgi sms’leri gönderilecektir.Böylece sorunsuz ürününüzü teslim almış olacaksınız.SMS bilgilendirme için lütfen kullanımda ve doğru cep telefonu numaranızı müşteri bilgileri kısmında belirtiniz. Aksi halde teslimat aşamasında anlık iletişimden kaynaklanan gecikmelerden fabfatih.com.tr sorumlu değildir.


Teslimat adresini sipariş verdikten sonra değiştirebilir miyim? 

fabfatih.com.tr’dan sipariş vermiş olduğunuz ürün veya ürünler henüz kargo firmasına teslim edilmemiş ise teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Bu durumda adres değişikliği bilgisini info@fabfatih.com.tr e-mail adresine mail atarak veya 0 256 231 13 00 - 01 - 02 telefondan müşteri hizmetlerini arayarak teslimat adresi değiştirme talebinizi fabfatih.com.tr'e iletmiş olursunuz.
Kargo teslimatları kargo firmasının gittiği adreslerle belirlenmiştir. Köyler ve merkeze uzak yerlere kargo firmaları gitmemekte veya haftanın belirli günleri uğramaktadırlar. Köy ve benzeri merkeze uzak yerlerden sipariş veren müşterilerimizin buna dikkat ederek teslimat adreslerini merkezi yerler olarak göstermeleri önerilir. Bu gibi yerlere kargo teslimatı bazen 1 haftayı bulmaktadır. Eğer kargo firması verilen adrese teslimat yapamıyorsa müşteri aranarak adres değiştirmesi istenmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır