Hakkımızda
Fab-Fatih Mak. San. Tic. Ltd. Şti. şirket kurucu ortakları olan Fatih Namık TALAY, Baki ASLANTAŞ ve Aydın SANDIKLI tarafından 1998 yılında kurulmuş ve Aydın Birinci Sanayi Sitesinde 70 m2 kapalı alana sahip bir dükkânda ilk üretimini yapmıştır. Ürettiğimiz et kıyma makinelerinin kalitesi, müşterilerine verdiği güven ve faaliyet gösterdiği alanda sürekli yenilikçi olma ilkesiyle hareket eden işletmemiz, kısa zamanda artan talep karşısında üretim kapasitesini arttırmak ve çalışanlarına daha rahat bir çalışma ortamı sunmak amacıyla, 2001 yılında halen üretime devam ettiğimiz Aydın ASTİM Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 1200 m2 kapalı alana sahip atölyesine taşınmıştır.

Fab-Fatih Mak. San. Tic. Ltd. Şti. olarak çeşitli ölçekteki işletmelerin et işleme, hazırlama ve saklama ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz ürünlerimiz, çağdaş teknolojiyle, genç dinamik ve yeniliğe açık kadromuzun kalite bilincini arttırarak üretilmektedir. Faaliyete geçtiğimiz yıllardan bu yana edindiğimiz tecrübeyle, geçmişte yurtdışından ithal edilen birçok makine ve donanım bugün kendi imkânlarımızla üretilmektedir. İşletmemiz içerisinde kurduğumuz ARGE birimi bilgisayar destekli tasarım teknolojisini kullanarak yeni ürünlerin tasarımını gerçekleştirilmekte ve var olan ürünlerin müşterilerimizin önerileri de dikkate alınarak yenilikler eklemektedir. İmal ettiğimiz tüm makineler gıda güvenliği standartlarını uygun üretim yapabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Fab-Fatih Mak. San. Tic. Ltd. Şti. olarak küreselleşen rekabet koşullarında ürettiğimiz makine ve donanımın yalnızca iç piyasada değil dünyanın her yerinde pazarlayabilen kurumsallaşmış bir firma olmak amacıyla attığımız kararlı adımları dün olduğu gibi bugünde sürdüreceğiz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır